Satelit(saq) i kompletuar bashk me LNB me 3 kende

Shitet nga: Kati 23 Jan 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Satelit (saqa , tanir) me LNB me 3 kende te pranitimit te sinjalit ( 3 satelite , syna ) 13.0(hotbird) , 16.0(eutelsat) , 19.2(astra) dhe me te gjitha pjeset percjellse (edhe mbeshtetsi ne mur).

1 cop = 55 euro
5 cop = 45 euro * 5 cop = 220 euro
10 cop = 40 euro * 10 cop = 400 euro

Transporti ne Prizren bashk me rrethin pa pages
Transporti ne gjith Kosoven 10 euro

Kontakti : 049 149 919 (viber , watsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim