abonim IPTV dhe CCCAM

Shitet nga: kushtrim 21 Jan 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Bejm abonimin me IPTV dhe CCCAM me recever mag250 apo Amiko mini hd me keto kanale>-Digitalb
-Tring
-Sky Deutchland
-Sky Italy
-Sky sport
-Bein Sport
-Arena Sport
-Spanich Canal
-Albanian sport
-Pink
-Turkish tv
-Arab tv
-Portugal tv me gjithsej 450 kanale qe nuk bllokohen me cilsi shum te mire..... ju mirepresim ne viber 045 557 907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim