DJI PHANTOM

Shitet nga: harman kardon 05 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   700 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
PHANTOM 1 SHUME PAK I PERDORUR KOMPLET ME 2BATERIJA MBUSHESIN DHE KOMANDEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim