Fotoleter fotoletra PREMIUM PHOTO PAPER me cmime..

Shitet nga: Nasi 22 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   9 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shes photo paper fotoletra per printer INKJET
RESIN COATED RC TE PAPERSHKUESHEM NGA UJI DHE LAGESHTIA
JETEGJATESIA E FOTOS DERI NE 200 VJET
PREMIUM PHOTO PAPER 280g/m
9X13
10X15
13X18
15X21
21X30 A4
30X42 A3
33X48 A3+
33X68 (PANORAMA) extra per printeret canon ix6850


letrat jan prodhim Gjerman

cmimi ndryshon ne baze te sasise dhe formatit

tel:
044191060
viber
+37744191060

Canon flash iphone 4s pixma samsung galaxy golf bmw ipod ajfon mercedes audi peugeot muzik radio opel fiat x5 sony ipad mac vw wolkswagen zvushnik boca mini renault ford corsa zmadhues xperia mitsubishi klima kompjuter pc asus hp gb m5 iphone5 Printer dhe Fotokopje Canon dell latitude acer asus llaptop laptop Ps3 numer vala ipko telefon nokia siemens lg acer Bateri kualitative windows format kurs kompjuter 540 530 330 Monitor Siemens kombi kamion zvoshnik zvuqnik Skaner bass muzik ker ace ipod iphone 5 Urgjent shes Canon zvuqnik mac kombi kompressor motor nissan a4 canon eos 60d nokia sony playstation CANON 60D me objektiv 18-135 bass bassbina dell i3 i5 dula core core2duo ram core 2 duo hard disk flash usb ups blackberry e51 e71 e72 x6 bmw x5 x3 adapter per Laptop canon D450 7d Canon EF 75-300mm kran CANON 5D 7D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim