Sony

Shitet nga: Qamil 08 Pri 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shitet Kamera Sony HDR-FX1 HDV e ardhur nga Zvicrra në gjendje shum të mire, kamera është e kompletuar me të gjitha paisjet. Ka Reflektorin, dy Bateria, Mbushesin, Kabllot, Qantën dhe paisje tjera.
Qmimi: 1150 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim