Televizorin Intertronic

Shitet nga: / 08 Mar 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizorin Intertronic ,ne gjendje te rregullt,i ardhun nga Zvicra .Diagonalja e TV 51 cm.Eshte me DVD,DVD pranon vetem CD origjinale !! Vjen me telekomanden e vet origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim