2 TV dhe 1 reciver

Shitet nga: Ferdi Salla 26 Nën 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV Gorenje ekrani 72 cm ne gjendje te mire,100 Hz poashtu mund ekrani mund te ndahet ne 4 pjese.
TV Orion e gjermanise dhe reciver digjital
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim