2 televizor + 1 monitor

Shitet nga: TV 23 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizorat jan Gorenje kurse tv tjeter eshte Grundig ne gjendje te rregullt punojn mir shum + 1 monitor me defekt ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim