ANDROID 4.2.2 MINI PC HDMI SMART TV STICK 16GB W..

Shitet nga: xxx 09 Gsh 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet paisja android qe ben te mundur qe me ane te saj te gjithe tv. Lcd dhe led te behen tv.smart me an te se ciles mund te shiqohe you tube. Filma e shume gjera tjera sikur ne telefona android.e vetmja gje qe ju nevoitet per kete paisje esht qe tv. Juaj te ket HMDI dhe qasje ne internet ose nepermjet wifis (kojshive). Dhe nje maus te thjesht me an te se ciles manovron ne ket paisje.viber +386 49635631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim