Aparat Nikon D3100

Shitet nga: Hiti 15 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes aparatin Nikon D3100, me te gjitha paisjet : qanten e aparatit, mbushesin , qipin me 8 GB. Nikoni eshte i ruajtur dhe ben foto ne menyre profesionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim