Apple TV 3d Generation

Shitet nga: Krasniqi Blerim 14 Jan 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   85 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Apple TV e gjenerates se tret eshte gjithqka ne rregull me te gjitha pajisjet percjellse, mund te sinkronizoni iPhonin Macbookun iPadin me Apple tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim