LG

Shitet nga: Elmi 28 Dhj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv full HD 130cm 52 inq i ri

cmimi shum i volitshem


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim