NORDMAN tv

Shitet nga: Adem 09 Mar 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Në gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim