Panasonic

Shitet nga: kimi 19 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Panasonic eshte ruajtur pak eshte e perdor diaginale eshte 1meter e 7 cantin eshte ardh nga sllovenija e shes 450 euro muni edhe viber me thir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim