Panasonic plazma

Shitet nga: kimi 20 Shk 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Eshte e mir jam me qa qmim 400 euro eshte ardhur prej sllovenies
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim