Plazma/tv-TOSHIBA

Shitet nga: Arben 13 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes plazma TV-toshiba 22 INC i perdorur 1 muaj
FULL HD
LED bACKLIGHT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim