Projektor Epson EMP-715c LCD Projector

Shitet nga: Projektori 07 Qer 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shesim Projektor Epson EMP-715c LCD Projector Ne gjendje shum te rregullt i ardhur na zvicra, esht shum praktik per lokale per ma shum info mund te na kontaktoni ne 049673768.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim