Projektor

Shitet nga: Argjend 30 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes urgjentisht projektorin, BENQ W 750 3D HD shume pak i perdorur, i mungon digitroni, i ardhur nga Austria, cmimi i blerjes ka qene 680 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim