Projektor

Shitet nga: Kushtrim 01 Sht 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes projektorin me gjith perde te dimenzioneve 2x1.5 m i perdorur vetem 2 jav ne gjendje te regullt me rezulucion shum te patster.Bej ndrrim me tel samsung.sony ose iphon ,nr i njejt edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim