Samsung tv

Shitet nga: edon 18 Pri 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Samsung tv ne gjendje te mir 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim