Shitet TV Toshiba

Shitet nga: Rigon 19 Jan 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor Toshiba 32 INQ I ardhur nga gjermania vetem 6 muj I perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim