Shitet Tv

Shitet nga: tv pz 17 Sht 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv phlips i sapoardhur nga ch shum pak i perdorur ne gjendje te mir permasat e tij jan 135cm me 84 qimi i volitshem te gjith te intresuarit mund te lajmrohen ne numrin 045670 229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim