Shitet mini tv

Shitet nga: Liridon 12 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet mini tv me ngjyr,ne gjendje te rregullt pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim