Shitet

Shitet nga: Sony 13 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet soni shum pak i perdpren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim