Sony 40inch Led Tv

Shitet nga: Alban 16 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
per me shum kontakto 044594917 ose viber +377445949147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim