TELEVIZOR (TV) SABA DHE GRANDIN

Shitet nga: Bekim Dje 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori është në gjendje perfekte. Ky është tv i vogël 34 cm dhe përshtatet shumë për dhoma gjumi ose për markete është shumë i leht dhe nuk kërkon rrymë të fortë, edhe tjetri pothuaj i njejt në madhësi vetëm është i bardh dhe ka 99 kanale dhe ttx.

044 351896 viber .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim