TV JVC 70 cm

Shitet nga: Jeton 12 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV JVC 70 cm ne gjendje te rregullte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim