TV LCD LG 32 INC FULL HD

Shitet nga: shqipron 15 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV LCD LG 32 INC FULL HD,I PERDORUR,

VEREJTJE:
KUR TE PUNON GJAT MBI 4 ORE,NESE E FIK EDHE NDEZ MENJEHER DUHET TE PRESESH 4 DERI NE 5 MINUTA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim