TV LCD TOSHIBA

Shitet nga: Rigon 10 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor LCD TOSHIBA I ardhur nga gjermania ne gjendje te regullt 6 muj I perdorur 32 ingj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim