TV LG Plazma modeli LEVEL ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Fitimi 10 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori Plazma LG LEVEL, prodhim gjerman, ne gjendje te rregullt shes bashk menje receiver Kopernikus, gjithashtu ne gjendje te rregullt me telekomdues. Cmimi i ketyre dy pajisjeve eshte 200 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim