TV LG

Shitet nga: ari 14 Qer 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Esht ne gjendje shum te mir, dhe shum pak i perdorur 32 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim