TV PLAZMA 32 INCH 120 EURO

Shitet nga: xxx 04 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
VIVAX 32 INCH
HD READY
NE GJENDJE REGULL
PER ME SHUM 044 467 010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim