TV Sony

Shitet nga: Lili 04 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   75 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Sony ne gjendje te mire punon. Bej nderrim me tel.
Viber +37744216555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim