TV panasonic 32 inc dhe PS3 te ardhura nga jasht

Shitet nga: Besnik 24 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv panasonic 32 inc ne gjendje te rregullt (140 E
shes Ps3 multiman 1 jostik me chip 6lojra ne te( pes 2013 GTa 5 Blur pes 2015 fifa 2015 nba 2015) 220 E
poashtu edhe CD te call of duty 2 black ops 10 E
CD GTA 5 30E
CD Pes 2013 10E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim