TV plazma GRUNDIG 48 inq

Shitet nga: Mergim 22 Mar 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Plazmen full HD Smart tv, 3D,ne gjendje shum te mir shum pak i perdoren garancion ka edhe 1 vjet arsyja e shitjes eshte se kam ble tjeter pres bleres serrioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim