TV qmim i lir

Shitet nga: tv 10 Dhj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv firma telefunker . Ne gjendje te mir teknike esht shum i rujten po spom vyn. Kush esht interesun et lajmrohet qmimi i volitshem 80 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim