TV

Shitet nga: NN 17 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
3 TV punon shum mir pa probllem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim