TV

Shitet nga: Mergim 24 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

540 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes urgjent tv LCD eshte Smart tv, Full HD, 3D, i ka edhe 2 par syza 3D, eshte 48 inq, tv eshte GRUNDING Led tv ka gjithashtu edhe nje vit garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim