TVsamasug

Shitet nga: Ademi 03 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
punon mir i Samsung LE46M87BD: Review - DigitalVersus
www.digitalversus.com/tv-television/samsung-le46m87bd.../test.html
po sa ardhur nga zvicra 46 inc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim