Televizior

Shitet nga: Daver 19 Jan 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televiziori 51 ekran prodhim Slloven ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim