Televizior

Shitet nga: Daver 25 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizior ne gjendje te rregullt prodhim Slloven etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim