Televizor

Shitet nga: Prizren 10 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv 40 euro gjendje rregul
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim