Televizor

Shitet nga: televizion 01 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizioni telefunken 42 inch fullhd 1080p. Ne gjendje perfekte. Ska 6 muaj qe esht bler.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim