Televizor

Shitet nga: Prizren 14 Shk 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv gjendje krejt ne rregul 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim