Televizor

Shitet nga: Prizren 09 Mar 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv gjendje rregul dhe e rrujtun qmimi 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim