Televizor

Shitet nga: Prizren 13 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv e rrujtun dhe shum e mir gjendje rregul 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim