Televizor

Shitet nga: Adem 11 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv 23inc 26 inc 32 inc 37inc gjendje prefekte me hade hdd qmimi prej 110 deri300 er
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim