Televizor LG

Shitet nga: gashi 14 Pri 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 3 Tv jan nga 37 inch ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim