Televizor Lg plazma

Shitet nga: Zaim 28 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor Lg plazma 33 inq shume pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim