Televizor

Shitet nga: Hazir Sallauka 25 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin ne gjendje te rregullt i ruajtur shum mir prodhim Sony per me shum e shihni edhe vet ne foto sa esht i ruajtur te intresuarit na kontaktoni ne numrin 044-175-859.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim